Електронен дневник

ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ село Батак

Ангажиране на родителите

Нашите деца развиват технологична култура още в детската градина. Няколко години по-късно не можем да ги откъснем от смартфоните им. При тези обстоятелства, за да привлечем вниманието им ние, техните учители, трябва също да присъстваме в дигиталния свят.

Ангажиране на учениците

Родителите са важна част от образователно-възпитателния процес. От тях се очаква да бъдат добре запознати и ангажирани с постиженията и проблемите на децата си. Благодарение на модерните технологии, можем да започнем да ги ангажираме все повече.

Електронен дневник

С цел улесняване на комуникацията между членовете на нашата училищна общност, въвеждаме в употреба новия ни Електронен дневник.

Той е най-бързата и удобна платформа за връзка, относно оценки, отсъствия и отзиви за учениците, както и за предаване на информация, свързана с училищния живот. Така вие ще бъдете по-добре запознати и ангажирани с постиженията и евентуалните затруднения на децата си.

За да работите с Електронния дневник е нужно да се регистрирате с телефонния номер, който сте предоставили на класния ръководител на Вашето дете и чрез който сте общували с него досега.
Ако има промяна в номера или не сте предоставили номер, уведомете класния, за да можете да се регистрирате. Иначе няма да е възможно. Отнася се и за родителите на новите ученици.
Нулата в началото на телефонния номер НЕ се въвежда. Например, ако телефонният Ви номер е 0885 100 200, тогава въведете 885100200. На мейла, който ще предоставите при регистрацията, ще получавате информация за всички въведени оценки, отсъствия, отзиви или получени съобщения.

За безпроблемна работа с Електронния дневник, може да ползвате специално създаденото Ръководство , а при проблем с регистрацията, моля да се свържете с класния ръководител.